تبلیغات
گنجینه صالحین - پایگاه خبری - تحلیلی- ارزشی - تغییرات دوباره در پرسپولیس ؟
 آسمانی ها  آسمانی ها www.renjo.blogfa.com
www.renjo.blogfa.com
پاسخ به مسائل عزاداری
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :تغییرات دوباره در پرسپولیس ؟


عدم ناهماهنگی برخی از اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با یکدیگر و موازی‌کاری رئیس هیأت مدیره این باشگاه با سرپرست پرسپولیس باعث شده تا این تیم آبستن حوادثی باشد که احتمال وقوع آن بیش از هر زمان دیگری است.

هر چند که شاید واژه« موازی کاری» چندان مورد تایید مدیران پرسپولیس نباشد اما آنچه همه می دانند دیوار حاشا است اما آنچه دیده می شود و لمس می کنیم همین است که نوشته شده.

اینکه بهروز منتقمی سرپرست باشگاه پرسپولیس از شرایطی که این باشگاه دارد، راضی نیست، موضوعی است که وی در محافل خصوصی بارها آن را به زبان آورده و حتی شاید سفر به تنکابن (زادگاه منتقمی) توسط منتقمی به بهانه بیماری یکی از نزدیکانش پروژه‌ای باشد که کلید خوردن آن منتهی به کناره‌گیری وی از سمتش شود.

اینکه آیا این اتفاق افتادنی است یا خیر بستگی به شرایط این روزهای پرسپولیس دارد. شاید دربی ۷۹ مهمترین دلیل برای عدم تغییرات در حوزه مدیریتی باشگاه باشد.

خیلی ها بر این عقیده هستند که منتقمی به دلیل اینکه همه کارها در باشگاه را وی انجام می‌دهد اما همه چیز به نام حمیدرضا سیاسی ثبت می‌شود، گله‌مند است چرا که او در محافل شخصی از این موضوع ابراز نارضایتی کرده و معتقد است که کسی در این باشگاه کارهایش را درست انجام نمی‌دهد.

این مسئله را وقتی در کنار نارضایتی تعدادی از هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گذاریم تنها می‌توان به این نتیجه رسید که احتمال تغییرات در این باشگاه بیش از پیش وجود دارد، اما باید دید به دلیل نزدیکی دربی 79 مسئولان این باشگاه تا آن زمان سکوت خواهند کرد یا تصمیمی خواهند گرفت که شوکی مدیریتی به باشگاه وارد کنند.

البته اگر چنین اتفاقی هم بیفتد، شاید مدیرعامل بعدی از میان خود اعضای هیأت مدیره باشد چرا که از گوشه و کنار خبر از مدیرعاملی قریب‌الوقوع مهدی خواجه‌وند شنیده می‌شود، اما باید دید سیاست وزارت ورزش و مجمع این باشگاه در این خصوص چه خواهد بود؛ هرچند که مشکلات این باشگاه آنقدر زیاد است که کمتر کسی این شجاعت را دارد، در شرایطی که این تیم هم از نظر مالی و هم از نظر نتیجه‌گیری دچار مشکلات فراوان است، بتواند بر روی صندلی مدیرعاملی پرسپولیس بنشیند.

:: مرتبط با: ورزشی ,
:: کلید واژه: منتقمی , سیاسی , پرسپولیس , تغییرات , مدیریت ,
ن : محمد طاهری
ت : شنبه 17 آبان 1393
قسمت 57 مجموعه دکتر سلام